top of page

Правила роботи балетної школи Ballet.ON

Загальні положення

 

При купівлі абонементу або разового відвідування школи, учень підтверджує свою згоду та те що він ознайомлений з Правилами роботи балетної школи.


Заняття проводяться за запропонованим Школою розкладом. Школа залишає за собою право змінювати розклад і години роботи.

Заняття проводяться тільки, якщо зібралась група з мінімум як трьох осіб. В іншому випадку Школа має право скасовувати заняття без будь-яких наслідків.

Наявність концертмейстера на занятті є не обов’язковим.

У разі скасування заняття Школою, Клієнт заздалегідь сповіщається про це адміністратором Школи.

Школа залишає за собою право відмови у відвідуванні Клієнтом разового заняття в групі при її перенасиченості.

Всі знайдені в Школі речі Клієнтів зберігаються у адміністратора Школи протягом 1-го місяця.

Адміністрація Школи не несе відповідальності за цінні речі Клієнтів.

Клієнт Школи несе повну матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну майну Школи.

Школа має право змінювати свій тариф за заняття та графік роботи.

Абонемент і правила його використання

Клієнту Школи необхідно пройти відповідну процедуру оформлення - заповнення анкети, отримання та реєстрація абонемента. Наявність документа, що посвідчує особу Клієнта, обов'язкове. З метою забезпечення безпеки і виключення випадків несанкціонованої передачі абонемента адміністрація має право вимагати пред'явити посвідчення особи відвідувача.

Абонемент є особистим і не може передаватися іншій особі.

Абонемент можна придбати з будь-якого числа місяця.

Школа сама обирає викладача на заняття, і жодна група не прив’язується до викладача. Прив’язка групи та попередній запис учня відбувається до часового показника, а саме час доби та день тижня, а ні в якому випадку до викладача.

Клієнт може оплачувати кожне заняття (разова оплата) або придбати абонемент. Оплата разового заняття або придбання абонемента підтверджує згоду Клієнта зі справжніми правилами Школи.

Абонемент - документ, що дає право Клієнту на відвідування фіксованої кількості занять відповідно до чинного розкладу і поточним тарифом Школи. Абонемент діє протягом 1-го календарного місяця починаючи з моменту придбання. Абонемент пропонується на різну кількість занять (4, 6, 8, 12, “безлімітний”). Групові заняття з танцювальними напрямками Школи проводяться згідно з розкладом для обраної Клієнтом групи.

Перехід в іншу групу або зміна танцювального залу можливі при наявності бажання Клієнта.

До початку кожного заняття Клієнту необхідно здати абонемент адміністратору Школи для його реєстрації, а після закінчення перебування в Школі забрати його. Допуск на заняття відбувається виключно по абонементу або з оплатою за одне (разове) заняття. У разі втрати абонемента Клієнт має право на його відновлення (з даного питання необхідно звернутися до адміністратора Школи).

Для індивідуальних занять з викладачем Школи Клієнту необхідно записатися у адміністратора і провести попередню оплату за прейскурантом не пізніше, ніж за добу до початку індивідуальних занять. Клієнт може перенести або скасувати індивідуальне заняття не пізніше, ніж за 24 години до його початку та не більше одного разу поспіль. В іншому випадку послуга вважається наданою і повернення сплаченої суми не проводиться.

Безпека на заняттях:

У разі поганого самопочуття, необхідно відразу повідомити про це викладачеві.

Забороняється приходити на заняття хворим, а так само в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.

При медичних протипоказання до активних навантажень необхідно довести до відома про це адміністрацію Школи. В іншому випадку викладач і адміністрація Школи за стан здоров'я відповідальності не несе.

Школа танців не несе відповідальність за шкоду, пов'язану з погіршенням здоров'я, якщо воно погіршилося в результаті гострого захворювання, загострення травми або хронічного захворювання, що є у клієнта школи до моменту відвідування, а також при отриманні травми з необережності клієнта.

Обов'язки Клієнта

Приходити в Школу вчасно - за 10-15 хвилин до початку заняття, пред'являючи абонемент адміністратору Школи.

Відвідувати заняття Школи в спеціальному одязі і змінному взутті.

Дотримуватися в Школі чистоту і правила громадського порядку.

Вимкнути гучний зв'язок мобільного телефону під час заняття.

Клієнту Школи заборонено

Здійснювати фото- і відеозйомку під час заняття без дозволу викладача.

Заборонено вживати їжу в місцях, призначених для занять, в роздягальнях і зонах відпочинку.

Гостьові візити заборонені.

Поточні адміністративні оголошення, вивішені в Школі в загальнодоступних місцях і на загальному огляді, обов'язкові для дотримання поряд з даними правилами.

Заборонено лити воду на підлогу.

Палити, приносити і вживати алкогольні напої в Школі.

Приносити в Школу будь-які види зброї, вибухонебезпечні, пожежонебезпечні та токсичні речовини.

При порушенні цих Правил, адміністрація Школи має право анулювати абонемент без повернення грошей або не допускати Клієнта на заняття.

bottom of page